WORD OOK
VRIEND!

Contact

Stichting Vrienden van Velsen-Noord
Postbus 13
1950 AA Velsen-Noord

 

Leo Aardenburg (secretaris, touringcar algemeen)
E-mail: leo.aardenburg@svvvn.nl

Tom Dekker (penningmeester)
E-mail: tom.dekker@svvvn.nl

Frank Dubelaar (touringcar techniek, muziek)
E-mail: frank.dubelaar@svvvn.nl

Hans Jaspers (website, administratie)
E-mail: hans.jaspers@svvvn.nl

Karin Koks (voorzitter, pr)
E-mail: karin.koks@svvvn.nl

Mitchell Koks (administratie, sponsoring)
E-mail: mitchell.koks@svvvn.nl

 

KvK Amsterdam: 34372082
Rabobank: 1563.42.685